Місто

Область

Долі дітей, зламані байдужістю рівненських можновладців

17.07.2018

Місцеві політики і високопосадовці дуже полюбляють розповідати про те, як вони не покладаючи рук дбають про добробут дітей. Наші можновладці не пропускають жодної нагоди поповнити свою стрічку в соцмережах свіжими фото з усміхненими дітьми на фоні якогось щойно збудованого об'єкта. Садки, школи, дитячі майданчики стали місцями паломництва для дрібних і крупніших політиків всіх мастей.

Україна

Ви нам — про «геноцид», ми вам — про «Віслу»

15.07.2018

На заходах, приурочених до 75-х роковин Волинської трагедії, польський президент Анджей Дуда назвав «етнічною чисткою» війну між поляками та українцями у період другої світової. З минулого року у Польщі 11 липня відзначають Національний день пам’яті жертв «геноциду, вчиненого українськими націоналістами».

Бізнес

Мультимедіа

Кримінал

Афіша

Життя

  • Острів щастя між Європою та Африкою

    15.07.2018

    Там — легендарні лицарі і середньовічні міста, чисте море із скелястими берегами, багато сонця і смачної їжі з морепродуктів. Йдеться про Мальту — маленьку країну посеред Середземного моря, яка складається з трьох островів – Мальта, Гозо і Коміно. Досі вона була відома завдяки своєму розташуванню — якраз між Європою та Африкою, і своїм історичним минулим, пов'язаним, зокрема, з лицарями Мальтійського ордену.

  • Журналістка роздягнулася перед сільським головою-моралістом (ВІДЕО)

    09.07.2018

    Село Бугаївка Радивилівського району стало відомим на всю країну після того, як центральні телеканали розповіли про конфлікт у дитячому садку, де завідувачка звільнила виховательку за її фото у соціальних мережах.